طراحی سایت | طراحی سایت شرکتی | ساخت سایت | طراحی سایت ارزان

مشاوره رایگان : 4015 496 0939

ثبت سفارش

برای ثبت سفارش خود به صورت آنلاین کافیست، ابتدا از منو به صفحه ی خدمت مورد نظر خود رفته و پکیج مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس در فرم زیر مشخصات خود را وارد کرده و خدمت مورد نظر خود را تعیین کنید. در قسمت توضیحات، پکیج مورد نظر خود را وارد کنید و سفارش خود را ثبت کنید. کارشناسان گروه آرتا در سریعترین زمان ممکن با شما تماس برقرار خواهد کرد.

نام :
نام وارد شده نادرست است

نام خانوادگی :
نام خانوادگی وارد شده نادرست است

شماره تماس :
شماره وارد شده نادرست است

ایمیل :
ایمیل وارد شده نا معتبر است

خدمت مورد نظر :

توضیحات
Invalid Input

شرایط و قوانین آرتا را مطالعه نموده ام" id="law0" />لطفا شرایط و قوانین را مطالعه کنید

درباره ما

گروه آرتا تکنولوژی از سال 1396 فعالیت خود را در زمینه طراحی و توسعه وب سایت در پایتخت آغاز کرد.

گروه آرتا با جدیدترین متد های طراحی و کد نویسی و ارائه خدمات جدید و همکاری با معتبر ترین شرکت های پایتخت در زمینه های مختلف راه ترقی را برای جلب رضایت و اعتماد مشریان طی می کند و خدمات باکیفیت ومطمئنی را عرضه می دارد.

یکی از مهمترین ویژگی های گروه آرتا تکنولوژِی مشتری مداری و رضایت کامل مشتریان است. آرتاتک خدمات را متناسب با نیاز و نوع کسب وکار در نظر می گیرد و پشتیبانی را با نیازسنجی مشتریان همگام می سازد، در عین حال خدمات را با کمترین قیمت و کوتاه ترین زمان به مشتریان عرضه می دارد که این موضوع باعث رضایت خاطر مشتریان شده است.

خدمات گروه آرتا به گونه ای دسته بندی شده اند که همه مشتریان با هر بودجه و نیازی بتوانند به بهترین شکل از خدمات بهره مند شوند .

خدمات گروه آرتا به غیر از طراحی و پشتیبانی وب سایت شامل : طراحی اپلیکیشن ، طراحی گرافیک ،ارائه انواع هاست ویندوز و لینوکس ، هاست های حرفه ای و دانلود ، انواع سرور ، گواهینامه های امنیتی وب سایت ( ssl ) ، سئو ( بهینه سازی در گوگل ) ، مدیریت محتوا ، پشتیبانی و مشاوره ، ارائه خدمات تبلیغات (بنری – کلیکی – ویدویویی) ، تبلیغات گوگل ( google Adwords ) و همچنین تبلیغات گرافیکی ، چاپ و... می باشد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ثبت کنید

ایمیل :
ایمیل وارد شده نامعتبر است